Top

روش ارسال

روش‌های ارسال

 

سرعت خرید را لمس کنید

 

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

 

 

دیجی‌پروتئین با شرایط ارسال سریع‌  لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح پیک اختصلصی در شهرهای زیر فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش می‌دهد.

 

تهران:

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 16 ثبت شوند، همان روزیا حداکثر فردای همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده و در روز های پنج شنبه ، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند در اولین روز کاری بعد ، از تحویل سفارشات قبل "بسته بندی و ارسال می‌شوند.

 

روش های ارسال محصول 

کلیه سفارشات  با  مبالغ متغیر نسبت به مسافت براورد و اعلام میگردد  و در فاکتور صورت حساب بخش  هزینها  وبه مشتری اعلام و ارسال  می گردد.

با توجه به اهمیت مقوله مشتری مداری در دیجی پروتئین  و با توجه به سیاست حفظ محیط زیست و جلوگیری از سفرهای زائد درون شهری که موجب حفظ وقت و صرفه جویی در هزینه های خرید همشهریان محترم می شود؛ کلیه سفارشات  مبلغ ارزش افزوده بهزینه ارسال اضافه میگردد.

همچنین جهت رفاه حال مشترکان عزیز و خصوصا خانم های شاغل، امکان انتخاب زمان تحویل سفارش تا 3 روز بعد بشکل کاملا هوشمند در سایت ایجاد شده است.

 

دیجی پروتئین فراتر از خدمت