Top

درباره ما

دیجی‌ پروتئین چیست؟

 

راه حلی امروزی‌تر برای خرید

 را برای تمامی مردم عزیز ایران اسلامی بعنوان اولین وبزرگترین فروشگاه اینترنتی افتتاح کرده است 

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

 

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

 

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

 

دیجی‌پروتئین : بررسی، انتخاب و خرید صـحـیح

 

دیجی‌ پروتئین به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی پروتئین (گوشت قرمز و سفید )تازه ومنجمد در سطح عمد فروشی وخرد فروشی در ایران با همکاری مجتمعهای از قبیل گوشت مغان اردبیل که بزرگترین مرکز پخش گوشت ایران به شمار میرود میباشد

میکوشیم تا بهترین و تازه ترین گوشت کشتار روز را در سریعترین زمان و مناسب ترین قیمت و بهداشتی ترین حالت به دست شما مشتریان عزیز به صورت خرد فروشی و عمده فروشی برای هم میهنان چه در منازل و چه در تمامی ارگانها و ادارات دولتی و خصوصی رستوران ها وکترینگها  برسانیم.

با دیجی پروتئین دیگه نیازی به استفاده از فریزر منزل نداریم و میتوانیم هر روز گوشت تازه در منزل داشته باشیم اونم به صورت بهداشتی  

 

لازم به ذکر است که دیجی پروتئین در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.

 

- کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به "شرکت شاهین پروتئین ایرانیان میباشد"و .استفاده از منابع ومطالب شرکت یرای مقاصد غیر تجاری وبا ذکر نام بلامانع میباشد