Top

خلاقانه ترین و عجیب ترین غذاهایی که در اینستاگرام محبوب شدند

سوشی برگر

تخم مرغ ابری | Cloud Egg

یکی دیگر از خلاقانه ترین و عجیب ترین غذاهایی که در اینستاگرام به سرعت محبوب شد تخم مرغ ابری بود. تخم مرغ ابری واقعا طرز تهیه ساده ای دارد اما نتیجه آن شگفت انیز است. برای تهیه این نیمروی هنری ابتدا سفید تخم مرغ را جداگانه هم می زنند تا کف کند و بعد زرده را به آن اضافه می کنند. به این ترتیب یک صبحانه فانتزی و جالب به وجود می آید که فراتر از یک نیمروی ساده است. افرادی که رژیم های غذایی مختلفی داشتند و همین طور طرفداران تغذیه سالم به شدت از این تخم مرغ ابری استقبال کردند، چون به این ترتیب نیمرو تنها ۱۶۱ کالری داشت و به نسبت نیمروی ساده کم کالری تر بود. همچنین در این روش نیمرو بسیار سریع تر آماده می شود و در زمان هم صرفه جویی می شود که همین موضوع باعث محبوبیت بیشتر آن شد.

تخم مرغ ابری

شکلات صورتی | Pink Chocolate

ظاهرا دیگر وقت آن است که شکلات قهوه ای و سفید از مرکز توجه کنار بروند و جای خود را به شکلات صورتی بدهند! یکی از خبرهای خوشحال کننده برای عاشقان شکلات بدون شک اختراع شکلات صورتی بود. شاید بگویید تا به حال هم شکلات صورتی رنگ دیده اید، اما باید بدانید که این شکلات بدون اضافه کردن رنگ و افزودنی و تنها با استفاده از دانه های کاکائوی یاقوتی ساخته شده است و اولین شکلات صورتی از زمان اختراع شکلات است. البته طبق شرکت زوریخی سازنده به نام Barry Callebaut شکلات های صورتی در سال ۲۰۱۹ وارد بازار می شوند. با این حال، ظاهر زیبا و وسوسه برانگیز شکلات صورتی به شدت در فضای مجازی و به ویژه اینستاگرام محبوب شد و توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرد.

شکلات صورتی زوریخ

بستنی ذغالی | Charcoal Ice Cream

اما یکی از عجیب ترین غذاهای اینستاگرام را باید بدون شک بستنی ذغالی دانست. وقتی به بستنی فکر می کنید بستنی های سفید یا رنگی در ذهنمان می آید، اما این بار با یک بستنی سیاه مواجه شدیم که طرفداران زیادی هم پیدا کرد. در بستنی ذغالی از ذغال اکتیو شده استفاده می شود و بعد از خوردن بستنی هم ظاهرا زبان و دهانتان کاملا سیاه می شود. ذغال اکتیوشده مصارف درمانی، بهداشتی و پزشکی زیادی دارد و در داروها، کرم ها و موارد دیگر استفاده می شود. اما استفاده از ذغال در بستنی؟ هرچند خیلی ها اصلا دلشان نمی خواهد چنین بستنی سیاه و ذغالی ای را بخورند اما برخی دیگر هم هستند که به آن به چشم چالش جدید نگاه کردند و آن را امتحان کردند.

بستنی ذغالی

کیک قطره آب | Raindrop cake

یکی از عجیب ترین غذاهای اینستاگرام که به شدت محبوب شد کیک قطره آب بود. این کیک با ظاهر عجیب و باورنکردنی اش کاملا شبیه به یک قطره آب است. خاستگاه اصلی کیک قطره آب که به کیک آب هم شهرت پیدا کرده کشور ژاپن است و آشپزهای متبحر ژاپنی توانسته اند با استفاده از آب، ژلاتین و مواد دیگر چنین کیک خاص و شگفت انگیزی را ابداع کنند. ژاپنی ها کیک آب را به صورتی هنرمندانه سرو می کنند که بر زیبایی آن اضافه می کند.

کیک قطره باران

دونات اسپاگتی | Spaghetti Donut

دونات جزء شیرینی های محبوب و پرطرفدار در دنیاست و در کشورهای مختلف می توان این شیرینی گرد و خوشمزه را خورد. اما یکی از عجیب ترین غذاهای اینستاگرام که محبوبیت زیادی هم پیدا کرد دونات اسپاگتی بود! همان طور که می توان حدس زد این دونات از اسپاگتی تهیه می شود و توسط رستورانی به نام پاپ پاستا در بروکلین ابداع شده است. اسپاگتی را در قالب دونات می ریزند و بعد در روغن سرخ می کنند. دونات اسپاگتی ظاهر بامزه و جالبی پیدا می کند، اما مطمئنا ایتالیایی ها از چنین تغییری در غذای ملی شان زیاد خوشحال نشده اند!

دونات اسپاگتی

نودل یونیکورن | Unicorn Noodles

یکی از غذاهایی که در سال گذشته به شدت در اینستاگرام محبوب شد نودل یونیکورن است. نودل یا اسپاگتی را با رنگ های طبیعی یا مصنوعی خوراکی به رنگ های آبی، بنفش، صورتی و …در می آوردند و غذایی جادویی و بسیار زیبا به وجود می آوردند. نودل یونیکورن یکی از عجیب ترین غذاهای اینستاگرام بود و وقتی عکس این غذا را می بینید فکر می کنید با یک نقاشی یا اثر هنری روبرو هستید. نودل یونیکورن روشی بسیار خلاقانه برای تبدیل کردن نودل ساده به غذایی هیجان انگیز و بسیار زیبا بود که مورد استقبال کاربران اینستاگرام هم قرار گرفت. شما هم می توانید با کمی خلاقیت و ذوق و سلیقه نودل یا ماکارونی ساده را به غذایی هنری و زیبا تبدیل کنید. مطمئنا بچه ها با دیدن این غذا عاشق آن می شوند.

 

 

digiprotein.ir