Top

راجع به دیجی پروتپین

 • 1

 • وزارت سمت

  کالیف جدید وزارت صنعت برای تنظیم بازار

  جلسه شورای عالی اقتصادی با حضور سران قوا

  شورای عالی هماهنگی اقتصادی ساختار، اهداف و ماموریتهای ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی را مصوب کرد.

  به گزارش ایسنا، در این جلسه که روز شنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی برگزار شد؛ اعضای جلسه ساختار، اهداف و ماموریتهای ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور برای مقابله با هرگونه جنگ روانی و التهاب آفرینی در بازار و اقتصاد کشور را تصویب کرد.

  در جلسه گذشته این شورا، سیاستهای کلان و اختیارات این ستاد تصویب شده بود.

  شورای عالی هماهنگی اقتصادی همچنین در راستای تنظیم بازار و نظارت موثر بر قیمت و نحوه عرضه کالاها و خدمات، وزارت صنعت، معدن و تجارت را به اقدامات زیر مکلف کرد:

  - تقویت و تجهیز ستاد سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان

  - اطلاع رسانی گسترده قیمت کالاها و مقررات عرضه در فروشگاهها با استفاده از سامانه اطلاع رسانی فراگیر برای دسترسی بر خط مردم و سازماندهی استفاده از نظارت مردمی

  - بهره گیری از شبکه نظارتی اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی

  - تقویت و حمایت از انجمن های حمایت از حقوق مصرف کننده در سطح ملی و استانی

  بر اساس مصوبه دیگر شورای عالی هماهنگی اقتصادی مقرر شد تا کلیه عرضه کنندگان کالاهائی که ضرورت اطلاع رسانی آنها توسط وزارت صمت اعلام می شود، اعم از تولید کنندگان، وارد کنندگان و توزیع کنندگان، موظفند طبق مقررات این وزارت، نسبت به تطبیق قیمت با ضوابط قیمت گذاری مصوب «هیات تعیین و تثبیت قیمتها» و ثبت آن به صورت خوداظهاری در سامانه فراگیر الکترونیکی اقدام نمایند و قیمت را به صورت برچسب و قابل نظارت، بر کالاها نصب کنند.

  اولین اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهد به هر کد پستی در طول هر ماه دو تا سه کیلوگرم گوشت تنظیم بازاری تعلق می‌گیرد و قیمت گوشت ۳۰ هزار تومان، مرغ ۹ هزار تومان و هر شانه تخم مرغ ۱۴ تومان است.
   
  تاریخ انتشار: ۱۸:۰۷ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۷
     
   
    پ
  آغاز فروش اینترنتی گوشت تنظیم بازاری / هر کد پستی ماهانه سه کیلوگرم
  فرارو- گوشت قرمز و مرغ به صورت منجمد از امروز به شکل اینترنتی فروخته می‎‌شوند. این خبری است که رضا سالمی مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران داده و می‌گوید دو فروشگاه اینترنتی به‌روزرسان و یخچال، برای فروش اینترنتی محصولات پروتئینی تنظیم بازاری فعالیت خود را آغاز کرده‌اند. ماهانه به هر کد پستی دو تا سه کیلوگرم گوشت تنظیم بازاری تعلق می‌گیرد. این در حالی است که یکی از این فروشگاه‌های اینترنتی از دیروز عرضه گوشت منجمد برزیلی، مرغ منجمد کامل و شانه ۳۰ عددی تخم مرغ با نرخ مصوب تنظیم بازاری را شروع کرده و همین حالا می‌توانید این محصولات را با قیمت مصوب دولتی خریداری کنید. این طرح هنوز شروع نشده، کلی سوال بی جواب با خودش به همراه دارد. مهمترین آن‌ها این است که چطور می‌توان کد پستی را مبنای سهمیه گوشت تنظیم دولتی قرار داد؟ تکلیف کد پستی واحد‌های اداری و تجاری که به خانواده خاصی تعلق ندارند چه می‌شود؟

  توزیع اینترنتی گوشت و مرغ تنظیم بازاری
  صف‌های طولانی برای دریافت گوشت و مرغ تنظیم بازاری را فراموش کنید. تا چند وقت پیش، برای خرید گوشت دولتی باید در صف مراکز توزیع می‌ایستادیم و سرآخر به ازای هر کد ملی مقداری گوشت تنظیم بازاری با نرخ مصوب دولتی می‌خریدیم. اشکال بزرگی که این طرح داشت، این بود که خیلی‌ها فرصت کافی برای ایستادن در چنین صفی را نداشتند و گوشت تنظیم بازاری بیشتر به دلال‌ها می‌رسید که آن را از مراکز توزیع می‌خریدند و با قیمت بیشتر در بازار آزاد می‌فروختند. حالا رضا سالمی مدیر شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران در گفتگو با تسنیم می‌گوید برای توزیع محصولات پروتئینی شامل گوشت قرمز و مرغ گرم و منجمد، طرح توزیع اینترنتی این محصولات در دستور کار قرار گرفته است.

  سالمی می‌گوید در همین راستا یک فروشگاه اینترنتی به‌نام به‌روزرسان راه‌اندازی شده است و فروشگاه جدیدی نیز از روز چهارشنبه به‌نام یخچال راه‌اندازی می‌شود. با این دو فروشگاه اینترنتی، از پنج‌شنبه به مردم خدمات ارائه می‌شود تا آن‌ها بتوانند محصولات مورد نیاز خود را به‌آسودگی خریداری و آن را درب منزل دریافت نمایند. آنطور که سالمی می‌گوید، در این طرح جدید، دیگر یک خانواده پنج‌نفره نمی‌تواند با پنج کد ملی پنج سهمیه گوشت قرمز به‌نرخ دولتی را خریداری کند و تنها بر هر خانواده یک سهمیه و بر اساس کد پستی اختصاص می‌یابد. در حال حاضر تنها گوشت قرمز گرم و منجمد دولتی در این سامانه‌های اینترنتی عرضه می‌شود، اما قرار است که به‌زودی توزیع مرغ نیز انجام شود. قیمت هرکیلوگرم گوشت منجمد (گوساله برزیلی) ۲۹ هزار تومان، گوشت گرم حدود ۴۰ هزار تومان، اما بر اساس قطعه خریداری‌شده مانند سردست، ران و کشور واردشده قیمت متفاوتی دارد و مرغ ۹ هزار و ۸۰۰ تومان است.
   
   

  قرار است در طرح جدید فروش اینترنتی گوشت قرمز به هر خانواده بر اساس کد پستی دو تا سه کیلوگرم گوشت قرمز (در ماه) بر اساس نرخ‌های مصوب دولت تحویل داده می‌شود.

  پیش‌دستی فروشگاه‌ها در فروش محصولات تنظیم بازاری
  جستجویمان در مورد وبسایت‌ها معرفی شده توسط مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران نتایج جالبی در پی داشت. برندینگ یکی از این فروشگاه‌ها طوری است که در صورت جستجوی آن به جای گوشت تنظیم بازاری، با فایل آپدیت بازی کال‌آف‌دیوتی مواجه می‌شوید. از طرف دیگر جستجوهایمان در مورد فروشگاه یخچال که به گفته سالمی قرار است در آن محصولات پروتئینی تنظیم بازاری توزیع شود هم نتیجه‌ای در پی نداشت.

  فروشگاه اینترنتی دیجی پروتئین به آدرس www..digiprotein.ir برای توزیع گوشت و مرغ تنظیم بازاری پیش‌دستی کرده و قبل از زمان اعلام شده توسط شرکت پشتیبانی امور دام، محصولات پروتئینی تنظیم بازاری را در وبسایتش قرار داده است. در حال حاضر می‌توان با ورود به این فروشگاه اینترنتی، مرغ کامل منجمد تنظیم بازاری را با قیمت هشت هزار و ۹۰۰ تومان خرید. شانه ۳۰ عددی تخم مرغ تنظیم بازاری ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان و گوشت گوساله منجمد برزیلی تنظیم بازار ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان است.

  مدیرعامل فروشگاه اینترنتیدیجی پروتئین  می‌گوید مطابق روال فعالیت دیجی پروتئین محصولات سفارش داده شده، از همان  روز آماده تحویل است. آنطور که مدیرعامل این فروشگاه گفته ممکن است ظرفیت تحویل و توزیع گوشت تنظیم بازاری در روز بعد تکمیل شده باشد. برای همین مشتری‌ها در چنین حالتی برای دریافت گوشت خریداری شده باید حداکثر بک روز صبر کنند. مدیرعامل این فروشگاه می‌گوید تحویل محصولات پروتئینی تنظیم بازاری با وسایل نقلیه مجهز انجام می‌شود و توضیحی درباره گوشت گرم نداده و مشخص نیست گوشت گرم تنظیم بازاری در آینده به محصولات این فروشگاه اضافه می‌شود یا نه؟

  تناقض‌های شرکت پشتیبانی امور دام و فروشگاه اینترنتی عرضه محصولات تنظیم بازاری
  آنچیزی که ما در فروشگاه اینترنتی توزیع محصولات تنظیم بازاری دیدیم، زمین تا آسمان با اظهارات مدیرکل امور پشتیبانی دام متفاوت است. اولین تفاوت اینکه سالمی می‌گوید توزیع اینترنتی محصولات پروتئینی تنظیم بازار قرار است از پنجشنبه شروع شود، در حالی که این اتفاق از دوشنبه در فروشگاه دیجی پروتئین اتفاق  افتاده است. تفاوت دوم اینکه سالمی از توزیع گوشت گرم در فروشگاه‌ها خبر داده، اما فروشگاه‌ اینترنتی دیجی پروتئین تنها گوشت منجمد دولتی ارائه کرده‌ است و گوشت تازه را به صورت ازاد عرضه میکند  همچنین سالمی گفته گوشت مرغ تنظیم بازاری فعلا عرضه نشده و قرار است در آینده به محصولات اضافه شود، اما همین حالا می‌شود از فروشگاه اینترنتی دیجی پروتئین گوشت مرغ خریداری کرد.

  تجربه خرید محصولات پروتئینی تنظیم بازاری
  خرید محصولات تنظیم بازاری از فروشگاه دیجی پروتئین  نهایت پنج دقیقه زمان شما را خواهد گرفت و از این نظر خیلی بهتر از صف‌های طولانی جلوی مراکز توزیع است.  بعد از ثبت‌نام می‌توانید هر کدام از گوشت گوساله منجمد برزیلی، گوشت مرغ منجمد یا دیگر اقلام  تنظیم بازاری را سفارش دهید. محدودیتی که مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام در مورد سهمیه سه کیلوگرمی ماهانه برای هر کد پستی باعث می‌شود نتوانید هرکدام از این محصولات را بیشتر از دو عدد سفارش دهید. بازه زمانی تحویل محصولات پروتئینی تنظیم بازاری از دو روز بعد سفارش شروع شده و تا چهار روز بعد قابل انتخاب است. هزینه ارسال این محصولات برای فاکتور‌های بالای 500 هزار تومان رایگان است و سفارشات کمتر از 500 هزار تومان مشمول پرداخت  به عنوان هزینه ارسال می‌شود.

  آیا کد پستی می‌تواند گزینه خوبی برای سهمیه‌بندی باشد؟
  آنطور که مدیرکل پشتیبانی امور دام گفته، قرار است سیستم ارائه گوشت تنظیم بازاری به ازای هر کد ملی تغییر پیدا کرده و سهمیه‌ها بر اساس کد پستی باشد. به عبارتی با هر کد پستی می‌توان ماهانه سه کیلوگرم گوشت تنظیم بازاری خرید. حالا سوالی که پیش می‌آید این است که چطور می‌توان سهمیه گوشت تنظیم بازاری را به کد پستی تعلق داد؟ هر کس ممکن است در طول روز در چند محل متفاوت حضور داشته باشد. منزل، محل کار، محل تحصیل و ... همچنین ممکن است چندین کارمند از کد پستی محل کارشان برای تحویل گرفتن گوشت تنظیم بازار استفاده کنند. چطور می‌شود کد پستی را با کد ملی اشخاص تطبیق داد؟ واحد‌های تجاری سطح شهر تعدادشان شاید از واحد‌های مسکونی هم بیشتر باشد. این یعنی کلی کد پستی موجود است که متعلق به یک خانواده خاص نیست. آیا چنین کد‌های پستی هم می‌توانند به عنوان محل دریافت محصولات تنظمی بازاری معرفی شوند؟

  این‌ها همه سوالات بی‌جوابی است که هر کدامشان می‌توانند هزار و یک مشکل برای شیوه توزیع این‌چنینی ایجاد کنند. باید منتظر بود و دید شرکت پشتیبانی امور دام چطور با این مشکلات کنار خواهد آمد.

  ادامه مطلب

 • مصاحبه با مدیرعامل دیجی پروتیین

    مصاحبه با  مدیر مسئول سایت و فروشگاه اینترنتی  دیجی پروتئین آقای  مجید شهوم (شاهین) به طور اختصاصی با شبکه تلوزیونی  پرس تی وی والعالم در نشست تجاری ایران و عراق راجع به فروش پروتئین (گوشت قرمز وسفید ) به صورت اینترنتی در ایران و عراق 

  جناب مهندس  آیا فروش گوشت وپروتئین به روشهای نوین (آنلاین)در کشور ما مورد توجه قرار گرفته است ویا در آینده قرارخواهد گرفت و اینکه فروشگاه اینترنتی دیجی پروتئین از چه سالی کارش رو به صورت آنلاین(اینترنتی) شروع کرده است و چه پیش بینی راجع به فروش گوشت وبه طور کلی  پروتئین به صورت انلاین خواهید داشت؟

   

                                                                                                                                                    www.digiprotein.ir  مصاحبه با العالم

          عکس زمان  مصاحبه مدیر مسئول دیجی پروتئین با شبکه پرس تی وی والعالم www.digiprotein.ir   


  پرس تی وی


  ادامه مصاحبه با مهندس شاهین 

  با سلام  باید بعرض  برسانم که ما در بازار پروتئین (گوشت قرمز وسفید)هم مثل تمام بازار های دیگر در حال پوست انداختن میباشیم و کم کم فروش سنتی در حال رنگ باختن میباشد وجای خودش رو به فروش اینترنتی وآنلاین خواهد داد البته برای پروتئین چون جزئی از مایحتاج مردم میباشد و مسئله بهداشت در آن خیلی جایی تعمل دارد مثل بقیه کالاهای دیجیتالی و یا کالاهای لوکس و پوشاک که مردم به سرعت به سمت وسوی خرید اینترنتی روی آوردن  به همان سرعت پیش نخواهد رفت ولی لاجرم این اتفاق در حال رخ دادن است و به سرعت خودش پیش خواهد رفت و فروشگاه های زیادی در حال سرویس دادن میباشند اما لازم به ذکر است که در اواخر سال 1390 اولین سایت اینترنتی پروتئین به نام شاهین پروتئین افتتاح گردید و در حوزه عمده فروشی فعالیت خودش رو تا سال 1395 ادامه داد تا اینکه  با تغییر نام شاهین پروتئین  به نام دیجی پروتئین و اطلاع راسانی به عموم هموطنان عزیز با تبلیغات تلوزیونی در 6 شبکه صدا سیمای جمهوری اسلامی ایران که فروشگاه اینترنتی دیجی پروتئین به صورت خرده فروشی هم  اماده خدمتگذاری برای احاد هموطنان عزیز شد  و کار فروشگاه اینترنتی رو به روش خرده فروشی شروع کردیم که متاسفانه علی رقم قول های مساعدت و همکاری مسئولین هم طبق روال روبرو شدیم و هیچ کدام از قولهای که دادن عملی نشد که هیچ در برخی جا ها با کار شکنی هم روبرو شدیم و ما هم متاسفانه مجبور شدیم پس از تقریبا یکسال  فروش به صورت B2Bرا جمع کردیم و دوباره مثل  قدیم فقط به صورت عمده فروشی کارمون را ادامه دادیم  و البته ضرر های مادی و معنوی زیادی هم در همین زمینه کردیم ولی با توجه به اینکه کم کم مردم عزیزمان این روش را با روشهای خرید سنتی قدیم لاجرم معاوضه خواهند کرد که البته دلایل خیلی زیادی هم برای این روش میباشد که به طور مثال میتوان از نبود وقت و ترافیک خیابان ها الودگی هوا ونداشتن تجربه کافی برای خرید تخصصی گوشت و پروتئین و غیره.....نام برد به همین خاطر به فکر و تلاش برای اماده سازی سایت اینترنتی دیجی پروتئین برای فروش به صورت خرده فروشی درب منزل (B2B )برای بار دوم میباشیم  گفتنی است که تجربه فروش گوشت وپروتئین ما از سال 1362 آغاز شده و با توجه به مافیای گوشت در ایران در صورتی که مسئولین اجازه بدهند با روشی که ما در حال آماده سازی ان هستیم مجموعه دیجی پروتئین روشی را ابداءکرده است که دست مافیا به طور کلی از بازار گوشت وپروتئین قطع خواهد شد البته به شرط اینکه اینبار مسئولین محترم فقط کارشکنی نکنند و ما احتیاج به کمک ایشان نداریم 

     آقای مهندس  لطفا به طور خلاصه بفرمائید که آیا خرید گوشت و پروتئین به صورت اینترنتی و انلاین امکان پذیر است و اینکه به چه صورت میشه خرید سنتی گوشت را که سالیان سال است که مردم برای خرید خودشان مستقیم به مغازه های قصابی رفته و همانجور که میخواهند وسلیقه دارند از قطعات گوشت گوساله یا گوسفند و حتی مرغ سفارش میدهند و خرید خود را انجام میدهند را به سمت وسوی خرید انلاین و اینترنتی و بسته بندی های جدید برد ؟و اینکه خرید گوشت آنلاین،  پروتئینی اینترنتی از فروشگاه دیجی پروتئین را چگونه انتخاب کنیم؟

   
  در همین ضمبنه آقای مهندس شاهین گفت :خرید گوشت آنلاین یکی از خدمات فروشگاه‌های پروتئینی است که مورد محبوبیت بسیاری قرار گرفته است. اما این روش خرید گوشت نیازمند آگاهی نسبت به نکاتی است تا خرید موفق‌تری را برای مردم عزیزمان به ارمغان آورد.

   خرید گوشت به عنوان یکی از ملزومات زندگی تأثیر بسیار زیادی را در سبد غذایی مردم خواهد داشت. پیش از این افراد با مراجعه به مراکز فروش و فروشگاه‌های مربوطه گوشت موردنظر خود را به صورت حضوری خریداری می‌کردند و در نهایت نیز محصولی را دریافت می‌کردند که با چشمان خود دیده‌اند. این موضوع امروزه با تغییراتی روبه‌رو شده و همین مسئله نیز فرآیند خرید گوشت را تا حدودی سخت‌تر کرده است.

  از آنجایی که فروشگاه‌های اینترنتی و آنلاین، این روز‌ها با اقبال بسیار خوبی روبه‌رو شده‌اند و بسیاری از افراد نیز ترجیح می‌دهند که با خرید گوشت آنلاین، کمتر از خانه‌هایشان خارج شوند و صرفاً با چند کلیک ساده محصول موردنظر خود را خریداری کنند، لازم است که در رابطه با خرید گوشت، واضح‌تر بگویم که ما امده ایم (www.digiprotein.ir(که این مهم را از گردن شهروندان برداشته و با تجاربی که از سال 1362 شروع فعالیت در زمینه پروتئین داریم را در طبق اخلاص تقدیم هموطنان عزیز کنیم و به هموطنان عزیز  کمک کنیم که در انتخاب محصول موردنظر هوشمندانه‌تر و مطمئن‌تر عمل کنند؛ بنابراین خرید گوشت وپروتئین مورد نظر خود را به ما بسپارید وبا خیالی راحت با چند کلیک ساده مارا برای خدمت رسانی یاری فرمائید

  در این مطلب همراه ما باشید تا به موضوع خرید گوشت آنلاین بپردازیم.

  در ذیل خلاصه ای از صحبتهای اقای  شاهین راجع به شناخت و روش انتخاب گوشت به صورت اینترنتی میپردازیم 

  خرید گوشت آنلاین، بهترین پروتئینی اینترنتی را چگونه انتخاب کنیم؟

  خرید گوشت قرمز آنلاین از سایت دیجی پروتئین 

  شناخت گوشت‌های قرمز

   به انواع گوشت بره، گوشت گوسفند، گوشت گوساله و همین‌طور گوشت گاو تقسیم‌بندی می‌شوند. هر کدام از این گوشت‌ها ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند و با توجه به ذائقه و همین‌طور هزینه‌های متفاوت خود توسط افراد متفاوتی انتخاب می‌شوند. گوشت بره معمولاً رنگ روشنی دارد و بسیار لطیف است. گوشت گوسفند که قرمز کم‌رنگ است نیز استخوان دارد و چربی آن هم در مقایسه با گوشت گاو ۱ به ۱۰ خواهد بود! گوشت گوساله، اما قرمز پررنگ است و معمولاً چربی کمی دارد.

  از آنجایی که  گوشت گوساله و گاو مزاج سرد دارند، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که کمتر سراغ آن بروند و در عوض از گوشت گوسفندی که هزینه به مراتب کمتری نیز دارد استفاده نمایند. غالباً گوشت‌های گوساله و گوسفند به عنوان رایج‌ترین انواع گوشت قرمز شناخته می‌شوند. به همین دلیل نیز در ادامه شما را آن‌ها آشنا خواهیم کرد.

  راهنمای خرید گوشت گوساله آنلاین از دیجی پروتئین 

  اصولاً گوشت قرمز به عنوان یکی از اصلی و مهم‌ترین محصولات سایت دیجی پروتئینی در برنامه و سبد غذایی جزء ملزومات به شمار می‌رود. یکی از انواع گوشت قرمز که معمولاً به عنوان مطلوب‌ترین منبع پروتئین شناخته می‌شود گوشت گوساله است. معمولاً این نوع از گوشت هزینه زیادی دارد، اما شما می‌توانید با خرید برش‌هایی از آن هزینه به مراتب کمتری را نیز پرداخت کنید. بخش‌های متفاوتی از گوشت گوساله شامل این موارد می‌شوند:

  • گوشت سرسینه

  این بخش از گوشت گوساله پرطرفدارترین قسمت آن به حساب می‌آید. معمولاً هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه دارد و برش ۷۰۰ گرمی آن نیز می‌تواند برای یک خانواده ۴ نفره کفایت کند.

  خرید گوشت آنلاین، بهترین پروتئینی اینترنتی را چگونه انتخاب کنیم؟

  • گوشت ران

  این قسمت از گوشت گوساله بی استخوان بریده می‌شود و می‌توان آن را آب پز کرده و یا در انواع غذا‌های سنتی استفاده کرد. گوشت ران گوساله شبیه به ماهیچه است و به همین دلیل نیز لازم است که آن را با مایعات زیاد و همین‌طور به صورت آرام بپزید.

  • گوشت روی دنده

  این قسمت از گوشت گوساله از زیر شکم تهیه می‌شود و هزینه بسیار کمی نیز دارد. با این حال به خاطر داشته باشید که نمی‌توانید آن را بیش از اندازه متوسط بپزید، چراکه بسیار سفت خواهد شد.

  • گوشت قلوه‌گاه

  این بخش، برشی استیکی است که از زیر شکم گاو گرفته می‌شود. شما می‌توانید گوشت قلوه‌گاه را چرخ هم بکنید و آن را در غذای خود مورد استفاده قرار دهید.

  • گوشت سردست

  این قسمت از گوشت گوساله که به بخش بالایی بدن گاو تعلق دارد باید خرد شده و به آرامی پخته شود.

  • گوشت کمر

  گوشت کمر گوساله چربی بسیار کمی دارد و معمولاً در مواد غذایی همچون کالباس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  • گوشت بالای ران

  این قسمت نیز همچون قلوه‌گاه ضخامت زیادی دارد و باید آن را در حرارت بسیار کمی بپزید.

  راهنمای خرید گوشت گوسفند آنلاین از دیجی پروتئین

  اصولاً باید بگوییم که گوشت گوسفند یا بره گوشتی است که از گوسفند اهلی گرفته می‌شود. این گوشت استخوان‌دار است و هزینه به مراتب مناسب‌تری نیز دارد. به طور کلی باید بگوییم که گوشت گوساله شامل دو دسته‌بندی کلی می‌شود، بخش بالا که شامل گردن، کمر، دنده، راسته و فیله است و بخش پایینی که شامل سینه و سرسینه، قلوه‌گاه، ران، سردست، ماهیچه، کف دست، شکمبه، پاچه و... می‌شود. در ادامه شما را با این قسمت‌ها به طور کامل آشنا می‌کنیم.

  خرید گوشت آنلاین، بهترین پروتئینی اینترنتی را چگونه انتخاب کنیم؟

  • گوشت گردن

  این بخش از گوشت گوسفند را می‌توان به تکه‌های کوچکی تقسیم کرده و آن را در انواع خورشت‌ها مورد استفاده قرار داد. علاوه بر این گوشت گردن برای سوپ، آبگوشت، همبرگر، کتلت و... نیز مناسب خواهد بود.

  • گوشت دنده

  این گوشت به عنوان یکی از لذیذترین بخش‌های گوشت گوسفند شناخته می‌شود که نرم، لطیف، ترد، پرچرب و بسیار خوش‌طعم است. کباب دنده یا همان ششلیک نیز از همین قسمت گرفته می‌شود.

  • گوشت راسته

  گوشت راسته در کنار ستون فقرات قرار دارد و درصد چربی آن نیز بسیار کم است. گوشت راسته غالباً هزینه زیادی دارد و می‌تواند در پخت انواع کباب مورد استفاده قرار بگیرد.

  • گوشت فیله

  این گوشت از پشت کمر گوسفند گرفته می‌شود و نسبت به گوشت راسته به مراتب نرم‌تر و صاف‌تر است. معمولاً از این گوشت نیز برای پخت کباب برگ استفاده می‌شود.

  • گوشت سینه و سرسینه

  این گوشت در زیر شکم گوسفند قرار دارد و باید آن را به آرامی بپزید. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید جدا کردن قسمت‌های چربی است. شما می‌توانید این گوشت را با انواع سبزیجات معطر طبخ کنید.

  • قلوه‌گاه گوسفندی

  این گوشت طبع معتدل رو به خشکی دارد و به همین دلیل نیز نمی‌توان آن را به تمامی مزاج‌ها توصیه کرد. شما می‌توانید از این گوشت به صورت چرخ‌کرده و در تهیه کباب کوبیده استفاده نمایید.

  • گوشت ران

  این گوش غالباً در تهیه کباب حسینی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  • گوشت سردست

  این قسمت از گوشت گوسفندی معمولاً پهن و مسطح است و می‌توان از آن برای تهیه انواع خورشت‌های ایرانی و خارجی استفاده کرد.

  • ماهیچه

  گوشت ماهیچه لخم و بدون چربی است و از قسمت‌های لذیذ گوشت گوسفند به شمار می‌رود. این گوشت بافت لطیف و نرمی دارد.

  خرید گوشت آنلاین از دیجی پروتئین

  همان‌طور که پیش از این نیز اشاره کردیم خرید گوشت آنلاین همچون خرید حضوری گوشت کار ساده‌ای نخواهد بود. به همین دلیل نیز لازم است که در زمان خرید اینترنتی آن دقت بالایی را به کار بگیرید. در وهله اول باید به سراغ فروشگاه اینترنتی معتبر و قابل‌اعتمادی همچمون دیجی پروتئین بروید. برای این کار نیز دو راه کلی وجود دارد. یکی اینکه پیش از این تجربه خرید گوشت آنلاین از فروشگاه اینترنتی را داشته باشید و دقیقاً بدانید که کدام فروشگاه انتخاب درستی است و دیگری نیز آنکه از تجربیات سایر افراد استفاده نمایید.                                                                                                                                                                                                                                                      www.digiprotein.ir

  خرید گوشت آنلاین، بهترین پروتئینی اینترنتی را چگونه انتخاب کنیم؟

   در وب‌سایت‌ دیجی پروتئین فروش آنلاین مواد غذایی بخشی با عنوان نظرات کاربران وجود دارد که افراد در آن به بیان تجربیات خرید خود می‌پردازند. بهتر است که پیش از خرید گوشت آنلاین، سری به بخش نظرات کاربران بزنید و از تجربیات سایر افراد استفاده نمایید. این ویژگی موجب خواهد شد که محصولی هوشمندانه‌تر، باکیفیت‌تر و مناسب‌تر خریداری نمایید.

  نکته دیگری که باید در زمان خرید گوشت آنلاین خود در نظر بگیرید توجه به ویژگی‌های محصول است. بهتر است که در زمان خرید به بخش مشخصات محصول مراجعه کنید و تک‌تک اطلاعات آن را به طور کامل مطالعه نمایید. با این کار اطلاعات کلی و قابل‌اعتمادی از محصول موردنظر پیدا خواهید کرد و در نتیجه خرید به مراتب راحت‌تری نیز خواهید داشت.

  نکاتی که باید پیش از خرید گوشت به صورت اینترنتی از دیجی پروتئین باید بدانید

  خرید گوشت به صورت آنلاین، مزایای بسیار زیادی دارد. اما پیش از اقدام به خرید لازم است نسبت به نکاتی آگاهی داشته باشید. آگاهی نسبت به این نکات می‌تواند باعث شود که شما خرید اینترنتی موفق‌تر در زمینه گوشت و مرغ داشته باشید. برخی از اصلی‌ترین نکاتی که می‌تواند راهنمای شما در خرید آنلاین گوشت باشد، به شرح زیر هستند:

  • کالای گوشتی مورد نظر خود را پیش از اقدام به خرید انتخاب نمایید تا در زمان خرید اینترنتی بتوانید ساده‌تر به کالای مورد نظر خود دست یابید.
  • بهترین برند  را برای خرید اینترنتی گوشت انتخاب نمایید تا از کیفیت گوشت‌ها و تازه بودن آن‌ها اطمینان داشته باشید.
  • از قیمت گوشت‌ها در قصابی‌ها اطلاع داشته باشید تا مطمئن شوید سایت دیجی پروتئین گران فروشی نمی‌کند.
  • در صورتی که پس از تحویل کالا متوجه شدید که کالا مشکلی دارد و یا گوشت خریداری شده تازه نیست با فروشگاه قسمت تماس با ما دیجی پروتئین فورآ تماس گرفته ومورد را گذارش کنید تا نسبت به تعویض آن محصول اقدامات مطابق با میل شما صورت گیرد  

  بهترین پروتئینی اینترنتی چه ویژگی‌هایی دارد؟

  خرید گوشت به صورت آنلاین نیاز به دقت بالایی دارد و لازم است از معتبرترین و بهترین پروتئینی‌های اینترنتی خرید را انجام دهید. شاید برایتان سوال باشد که بهترین پروتئینی‌های اینترنتی چه ویژگی‌هایی دارند؟ فروشگا‌ه‌های آنلاین گوشت و مرغ دیجی پروتئین در وهله اول، همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، باید دارای نشان اعتماد الکترونیکی میباشد تا خریداران از معتبر بودن سایت و کیفیت بالای گوشت و مرغ اطمینان داشته باشند. برخی دیگر از مزایای بهترین پروتئینی اینترنتی دیجی پروتئین  به شرح زیر می‌باشند:

  • تحویل سریع گوشت
  • تنوع محصولات سایت یا همان فروشگاه اینترنتی دیجی پروتئین 
  • روند خرید آسان و بدون دردسر
  • و تجربه فروشنده واینکه فقط محصول پروتئینی بفروشد نه اینکه هر نوع محصول دیگری  هم داشته باشد 

  مزایای خرید گوشت آنلاین از دیجی پروتئین

  همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، یکی از مزایای اصلی خرید گوشت به صورت آنلاین این است که شما قادر به خواندن نظرات کاربران دیگر در ارتباط            با  فروش گوشت اینترنتی، خواهید داشت و همین موضوع می‌تواند شما را در انتخاب بهترین برند (مارک) فروش اینترنتی گوشت یاری رساند. از دیگر مزایای خرید گوشت آنلاین عبارتند  از:

  • صرفه‌جویی در زمان
  • دسترسی تمام وقت
  • دوری از ترافیک و آلودگی هوا
  • بهره‌مندی از تخفیفات ویژه سایت‌ دیجی پروتئین 

  قیمت خرید گوشت آنلاین دیجی پروتئین

  با وجود شرایط اقتصادی کنونی و نوسانات قیمتی در تمام زمینه‌ها، قیمت گوشت نیز از این نوسانات مستثنی نبوده است و قیمت گوشت در سایت‌ دیجی پروتئین  هم وجود دارد  گوشت مدام در حال تغییر می‌باشد. توصیه‌ای که برایتان داریم آن است که از قیمت‌های روز گوشت در بازار اطلاع داشته باشید تا در زمان خرید گوشت آنلاین از درست و عادلانه بودن قیمت محصول خود مطمئن شوید.

  علاوه بر این بهتر است که با بررسی چند فروشگاه آنلاین، هزینه و ویژگی‌های محصولات را با هم مقایسه کنید تا در نهایت بتوانید خریدی هوشمندانه‌تر و درست‌تر داشته باشید. یکی از مزایای خرید گوشت آنلاین وجود تخفیفات ویژه در سایت‌ دیجی پروتئین  می‌باشد.

   این بود بخشی از خلاصه  مصاحبه با مدیر مسئول فروشگاه اینترنتی دیجی پروتئین 

      


  ادامه مطلب