Top

پیتزا فیلادلفیا با دستور پخت اصلی

طرز تهیه پیتزا فیلادلفیا

در دستور پخت پیتزا فیلادلفیا ابتدا پیاز را پوست گرفته و خرد می کنیم داخل تابه مقداری روغن می ریزیم و پیاز ها را سرخ می کنیم. سپس برای تهیه گوشت رست بیف : گوشت گوساله را با مقداری ادویه فلفل سبز و پیاز به خوبی می پزیم بعد آن را به صورت ورقه ای اسلایس می کنیم .

طرز تهیه پیتزا فیلا دلفیا

پیاز سرخ شده را با گوشت چرخ کرده و قارچ خرد شده تفت داده و مقداری نمک، فلفل و کمی آویشن اضافه می کنیم مواد را خوب هم می زنیم.

طرز تهیه پیتزا فیلا دلفیا

فلفل دلمه ای را با پیاز و روغن زیتون تفت می دهیم و به گوشت چرخ کرده اضافه می کنیم . قالبی را که از قبل آماده و چرب کرده ایم برگه روغنی روی آن قرار می دهیم. خمیر پیتزا را به خوبی با وردنه ورز داده و به شکل دایره یا مربعی شکل در می آوریم. سس و پنیر پیتزا را بر روی خمیر می ریزیم سپس گوشت چرخ کرده را روی خمیر ریخته و بقیه مواد که آماده کرده ایم را به ترتیب روی خمیر اضافه می کنیم. می توانیم گوجه ها را داخل مواد بریزیم یا روی آن به صورت چند برش قرار دهیم .

 

 

طرز تهیه پیتزا فیلا دلفیا

گوجه های برش زده را در روی آن می چینیم در مرحله بعدی طرز تهیه پیتزا فیلادلفیا, پنیر پیتزا را روی آن پخش می کنیم . فر را روشن کرده در دمای 220 درجه سانتیگراد قرار می دهیم پیتزا فیلا دلفیا را در طبقه میانی فر به مدت 15 تا 20 دقیقه قرار داده تا پخته شود .

آماده کردن پیتزا فیلا دلفیا

تهیه پیتزا فیلا دلفیا

در این آموزش، شما را با طریقه پخت پیتزا فیلا دلفیا خوشمزه و عالی آشنا کردیم امیدواریم از این دستور نهایت استفاده را برده باشید و آن را تهیه و سرو کنید .

 

                                                                                       digiprotein.ir