Top

پیتزا رولی غذای محبوب و لذیذ

طرز تهیه پیتزا رولی :

برای درست کردن پیتزا رولی ابتدا : خمیر پیتزا را که در روزهای گذشته با طرز تهیه آن آشنا شدید، مانند دستور قبل در منزل تهیه کرده، روی میز آرد بپاشید، خمیر را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید،

طرز تهیه پیتزا رولی

خمیر را مستطیل شکل به وسیله وردنه پهن کنید،

درست کردن پیتزا

روی خمیر را با سس کچاب کاملا پوشش دهید، مقداری از پنیر را روی خمیر بپاشید،

طرز تهیه پیتزا رولی

(در صورت استفاده کردن از گوشت چرخ کرده یا مرغ آن ها را بپزید و در روی مواد پخش کنید) فر را با درجه 200 درجه سانتیگراد روشن کرده و بگذارید نیم ساعت گرم شود. کالباس را ورقه ای برش دهید روی خمیر بچینید و سپس سوسیس را حلقه ای برش بزنید و روی کالباس بچینید.

طرز تهیه پیتزا رولی

تهیه پیتزا

در مرحله بعدی دستور پخت پیتزا رولی، روی خمیر را پنیر بریزید، و از طرف عرض خمیر را از دو طرف روی هم بیاورید، سپس شروع به رول کردن خمیر از جهت طول آن کنید.طرز تهیه پیتزا

سینی را از درون فر خارج کرده، و کف آن را چرب کرده، خمیر رول شده را برش داده، درون سینی فر بچینید، در روی خمیر های رول شده می توانید فلفل سیاه و آویشن بپاشید. سینی فر را به مدت 40 دقیقه داخل فر قرار دهید، تا پیتزا رولی خوشمزه و خوش طعم شما آماده شود.

پخت پیتزا

آماده کردن پیتزا

در این مطلب با طرز تهیه پیتزا رولی غذای لذیذ و محبوب که به صورت مرحله به مرحله صورت گرفت آشنا شدید، امیدواریم از تهیه این پیتزا نهایت استفاده را برده باشید.

                                                                                                               digiprotein.ir