Top

سوسیس سوخاری خوشمزه و فوق العاده عالی

طرز تهیه سوسیس سوخاری :

ابتدا آرد را داخل ظرفی بریزید و شیر را کم کم به آن اضافه نمایید، و به وسیله همزن هم بزنید، مواد نباید زیاد شل باشد باید حالت چسبندگی داشته باشد. تا دور سوسیس رو کاملا بگیرد و نریزد. وقتی به غلظت لازم رسید دوباره کمی مواد رو با همزن دستی بزنید تا کاملا یکنواخت شود و آرد گلوله نشود، سوسیس ها را به دو نیمه تقسیم کرده، به شکلی که برابر با پنیرهای ورقه ای باشد، ورقه های پنیر را بردارید و سوسیس را درون آن قرار دهید و پنیر را روی آن بپیچید. (اگر تمایل دارید از سوسیس های خانگی در پخت این غذا استفاده کنید پیشنهاد می کنیم آموزش طرز تهیه سوسیس خانگی را از دست ندهید.)

آماده کردن سوسیس سوخاری

طرز تهیه سوسیس سوخاری

سیخ ها که از قبل آماده کرده اید را برداشته و درون هر کدام از سوسیس ها سیخ چوبی قرار دهید، مخلوط آرد و شیر را برداشته و در کنار ظرف سوسیس های آماده شده بگذارید، سیخ های سوسیس را داخل مخلوط آرد و شیر فرو برده و در همان حال نگه دارید تا شیر اضافی آن بریزد، در مرحله بعدی طرز تهیه سوسیس سوخاری, آرد سوخاری را درون ظرفی بریزید، سپس تمام  سوسیس های آماده شده را روی آرد سوخاری بغلطانید و کنار بگذارید. درون قابلمه طوری روغن بریزید که سوسیس ها به راحتی در آن سرخ شوند، حرارت را روشن کرده، زمان دهید تا روغن حسابی داغ شود، سپس شعله را کم کرده سوسیس ها را درون روغن قرار دهید تا طلایی شوند، در این صورت سوسیس ها آماده شده اند، سوسیس های آماده شده را در روی پارچه بگذارید تا روغن اضافی آن گرفته شود، سوسیس ها را درون ظرفی بچینید و به وسیله جعفری و سس تزیین نمایید. سوسیس سوخاری آماده است و می توانید سرو کنید. نوش جان.

طرز تهیه سوسیس سوخاری

در این مقاله دستور تهیه سوسیس سوخاری خوشمزه و ایده آل را برای شما همراهان گرامی قرار دادیم، امیدواریم این غذای خوشمزه را تهیه و از خوردن آن لذت ببرید.

                                                                                    .digiprotein