Top

رویال برگر خانگی فوق العاده عالی و خوش طعم

طرز تهیه رویال برگر

سیر و پیاز را رنده کنید. با هم مخلوط کنید. مقداری نمک به آن اضافه کنید. آب اضافی سیر و پیاز را بگیرید. آن گاه تخم مرغ، پودر سیر، پودر موسیر و فلفل به گوشت اضافه کرده و خوب ورز دهید.

رنده کردن سیر و پیاز

  •  

بعد از اینکه گوشت را خوب ورز دادید، آرد سوخاری را اضافه کنید. آرد را کم کم به گوشت اضافه کنید. هر بار آن را خوب ورز دهید. اضافه کردن آرد را تا زمانی که گوشت شکل پذیر شود، ادامه دهید. توجه داشته باشید ریختن آرد اضافی باعث می شود گوشت بعد از پخت خشک شود.

در مرحله بعدی دستور تهیه رویال برگر، گوشت را به قسمت های دلخواه تقسیم کنید. هر قسمت از گوشت را به شکل یک دایره درآورید. دایره های آماده همبرگر را بر روی کاغذ روغنی یا کیسه فریزر قرار دهید.

مراحل تهیه رویال همبرگر

همبرگر ها را به مدت یک ساعت در یخچال بگذارید. پیازهای باقی مانده را به شکل حلقه های نازک خرد کنید. پیازهای خرد شده را در مقداری کره تفت دهید. بعداز نرم شدن پیازها، قارچ های خرد شده را اضافه کنید. حالا مقداری نمک و فلفل به آن اضافه کنید تا آب قارچ کشیده شود.

مقدار کمی روغن داخل تابه بریزید. همبرگر را داخل ماهیتابه قرار دهید تا سرخ شود. هنگامی که یک طرف همبرگر سرخ شد، همبرگر را بچرخانید تا سمت دیگر آن سرخ شود. وقتی دو طرف سرخ شد، یک تا 2 ورقه پنیر را روی همبرگر قرار دهید.

سرخ کردن رویال برگر

منتظر بمانید تا پنیر آب شود. دو ورقه ژامبون روی آن قرار دهید. روی ژامبون مقداری قارچ بریزید. ساندویچ را با مخلفات آماده کنید و میل بفرمایید.

نکات لازم برای تهیه بهتر رویال برگر

  • در صورت تمایل می توانید مقداری خامه نیز به سس اضافه کنید.
  • بهتر است به ازای هر همبرگر از 2 ورقه پنیر چدار استفاده کنید.
  • در صورت تمایل می توانید مقداری آبلیمو به قارچ اضافه کنید.

طرز تهیه رویال همبرگر

امیدواریم مطالب ما در زمینه طرز تهیه رویال برگر موجبات رضایت شما را فراهم کرده باشد و از طبخ این ساندویچ خوشمزه لذت کافی را برده باشید. 

 

                                                                                                                          digiprotein.ir