Top

رولت مرغ وآووکادو

میوه استوایی آووکادو خواص بسیاری دارد. سرشار از ویتامین و پروتئین است و برای لاغری هم معجزه میکند. بنابراین عالی است اگر بتوانیم آن را در برنامه غذایی خود جا بدهیم. رولت مرغ و آووکادو علاوه بر این که همه خواص آووکادو را برای ما به همراه می آورد، ظاهر زیبایی هم دارد و حتی میتوان آن را در مجالس به عنوان فینگرفود سرو کرد. علاوه بر این رولت مرغ و آووکادو خیلی راحت تهیه میشود و نیاز به زحمت زیادی ندارد. برای تهیه این رولت های خوشمزه نیاز به نان های گرد مثل نان تورتیلا یا نان هایی مثل تافتون خودمان دارید که به سادگی در دسترس هستند. سبزیجات و ادویه های موجود در رولت را نیز میتوانید مطابق با سلیقه و ذائقه خود تنظیم کنید.

 

طرز تهیه: مرغ را به خوبی ریش ریش کنید و داخل کاسه بزرگی بریزید. آووکادو رسیده را پوره کنید و به آن اضافه نمایید. حتماً از آووکادو رسیده استفاده کنید. برای امتحان آن را با کف دست به آرامی فشار دهید. آووکادو نباید خیلی سفت یا خیلی نرم باشد. در ضمن بخش دکمه مانند انتهای آووکادو نباید به رنگ قهوه ای درآمده باشد چون نشان میدهد بیش از حد رسیده است.

 

رولت مرغ و آووکادو

 

پیاز، جعفری و پیازچه را به خوبی خرد کنید و به محتویات کاسه اضافه کنید. بعد از آن آبلیمو، ماست چکیده، پودر سیر برتر، نمک، فلفل برترو پنیر چدار رنده شده را نیز اضافه کنید و همه مواد را هم بزنید تا به خوبی با هم مخلوط شوند.

 
 
 
فاج نخودچی

 

رولت مرغ و آووکادو

 

یکی از نان ها را باز کنید و یک قاشق بزرگ از سالاد آووکادو را روی آن بریزید و به همه سطح آن بمالید. نان را دور مواد رول کنید. این کار را برای بقیه نان ها و سالاد باقی مانده تکرار کنید.

 

رولت مرغ و آووکادو

 

رول ها را حدود نیم ساعت در یخچال قرار دهید تا کمی خودشان را بگیرند. سپس با یک چاقوی تیز آنها را برش بزنید. رولت مرغ و آووکادوی شما آماده است. نوش جان!

 

رولت مرغ و آووکادو

 

digiprotein.ir