Top

تست کوفته و چاودار دانمارکی

 این دستور بسیار غنی دانمارکی با استفاده از خرده های نان چاودار در تهیه ی کوفته و در ترکیب با گوشت گوساله و شوید تازه و فلفل  طعمی قوی تر پیدا می کند. دانمارکی ها از بهترین کره ی ممکن استفاده می کنند، پس شما هم همین کار را بکنید و مقدار زیادی از کره‌ی مرغوب را روی نان ها بمالید.

 

 

تست کوفته و چاودار دانمارکی

 

طرز تهیه: در یک ظرف متوسط خیار و ¼ 1 قاشق چایخوری نمک و شکر و سرکه و 1 قاشق  شوید را مخلوط کنید و روی آن را بپوشانید.

 

برش های نان را در غذاساز کاملا خرد کنید. 1 پیمانه از آن را کنار بگذارید و بقیه را برای دفعات بعدی کنار بگذارید. در کاسه ای بزرگ شیر و تخم مرغ و فلفل و باقیمانده ی شوید را با نمک مخلوط کنیدو خرده نان و پیاز و موسیر را اضافه کنید. سپس گوشت ها را اضافه و مخلوط کنید. حدود 1.5 قاشق از مخلوط را به صورت گلوله های نسبتا پخ در آورید.

 

در یک بشقاب دستمال آشپزخانه بیندازید و آن را کنار بگذارید. در تابه ای با کف ضخیم کره را روی حرارت متوسط آب کنید. روغن کانولا و نیمی از کوفته ها را در آن بریزید و 3 تا 4 دقیقه سرخ کنید تا اندکی طلایی شود. سپس آنها را برگردانید و 3 تا 4 دقیقه دیگر سرخ کنید تا قهوه ای شود. پس از آن کوفته ها را از روغن حارج کرده روی دستمال بگذارید.

 

نان‌ها را برشته کنید.  برای سرو کمی نمک دانه درشت و مقدار زیادی خردل روی نان ها بریزید. چند کوفته را روی هر نان له کنید و با خیار سرو کنید.

 

digiprotein.ir