Top

سالاد پاستای مرغ

سالاد پاستای مرغ

 

سالاد پاستای مرغ یک غذای سرد کامل استمی‌توانید این سالاد را به عنوان شام و ناهار سرو کنید یا حتی همراه خودتان به پیکنیک ببریدطعم سس این سالادحرف نداردترکیب سس رنچ، سس فلفل و چند چاشنی دیگر که همراه مرغ و پاستا عالی هستندهمه خواص گوشت سفید و سبزیجات در سالاد پاستای مرغ جمع شده‌اند و پاستا هم که پس زمینه طعم‌هاست و در ضمن اجازه نمی‌دهد کسی گرسنه باقی بماندبرای تهیه پاستای مرغ می‌توانید از مرغ اضافی باقی مانده از غذاهای دیگر هم استفاده کنیدبه این ترتیب می‌توانید از غذاهای باقیمانده در یخچال یک سالاد بی نظیر درست کنید.

 

طرز تهیه: ابتدا قابلمه بزرگی را پر از آب کنیدکمی نمک و روغن به آن اضافه کنید و روی شعله متوسط بگذارید تا بجوشدوقتی آب به جوش رسید پاستا را داخل آن بریزید و طبق مدت زمان ذکر شده روی بسته بندی بگذارید بپزدسپس آن را آبکش کنید.

 

در این مدت، سس رنچ را در کاسه بزرگی بریزیدسس تند و همه ادویه‌ها را به آن اضافه کنیدمرغ ریش ریش شده و پاستای آبکش شده و نخودفرنگی را روی آن بریزید و زیر و رو کنید تا همه مواد از سس پوشانده شوند.

 

سالاد پاستا با مرغ

پنیر بلوچیز را تکه تکه کنید و هویج را با رنده درشت رنده کنیدکاهوی سالادی را نیز خرد کنیدکف و دیواره ظرف سالاد را با کاهو بپوشانیدسپس مخلوط پاستا و مرغ را وسط آن بریزیددر آخر هم به ترتیب هویج و پنیر بلوچیز را روی آن بپاشیدسالاد پاستای مرغ آماده سرو استنوش جان!

نکتهبرای اضافه کردن طعم بیشتر سبزیجات به این سالاد می‌توانید نصف پیمانه کرفس خرد شده هم به آن اضافه کنیدتوجه کنید میزان تندی سالاد را می‌توانید به دلخواه با کم و زیاد کردن سس فلفل تنظیم کنید.

 

digiprotein.ir