Top
سینه مرغ بدون کتف تازه عمده

سینه مرغ بدون کتف تازه عمده

   توضیحات دیجی پروتئین 

 

     توضیحات محصول : 

                             وزن هر تیکه از سینه مرغبدون کتف یا اصطلاحان با نام شنیسل معروف میباشد که نسبت به وزن مرغ متغییر میباشد 

                           اما هر تیکه به صورت استاندار باید حدود 400 گرم تا 300 گرم باشد 

                          رنگ محصول باید روشن بوده و از نظر کیفیت نسبتا سفت تر از بقیه اجزاء مرغ میباشد 

                           این محصول بدون  کتف میباشد 

                          مقدار حداقل فروش این محصول 100 کیلو گرم میباشد برای مقدار های بیشتر با مسئول فروش (مدیر بازرگانی ) شرکت تماس بگیرید 

 

توضیحات محصولات دیجی پروتئین:

نام محصول:
تاریخ محصول:
مواردمصرف :
بسته بندی :
حداقل سفارش:
ویژگی های مثبت:
ویژگی های منفی:
شرح محصول:

روش ارسال محصول:ناموجود

درباره ارزش غذایی سینه مرغ بیشتر بدانید!

سینه مرغ به عنوان یکی از منابع خوب پروتئین از چربی و سدیم پایینی برخوردار است علاوه بر این صفر گرم کربوهیدرات از معدود مزایای این ماده غذایی ارزشمند است.
تعداد و مقدار کالری دریافتی از سینه مرغ بستگی به اندازه و وزن آن دارد، یک تکه از آن به اندازه کف دست است که حدود سه اونس می باشد. که مصرف این مقدار از سینه مرغ در یک وعده غذای کامل محسوب می شود.
البته این مقدار در صورتی است که سینه مرغ بدون پوست مصرف شود، اما در صورتی که شما پوست آن  را نگه دارید، تعداد چربی و کالری بسیار بالاتری دریافت خواهید کرد. یک سینه مرغ با پوست حاوی 366 کالری، 55 گرم پروتئین، صفر گرم کربوهیدرات، 14 گرم چربی، 4 گرم چربی اشباع و 132 میلی گرم سدیم می باشد.
ارزش غذایی سینه مرغ در حین آماده سازی و طبخ با توجه به سس و طعم دهنده هایی که اضافه می شود، می تواند متغیر باشد. به عنوان مثال  85 گرماز مرغ 170 کالری، 1 گرم کربوهیدرات، 11 گرم چربی و 15 گرم پروتئین را فراهم می کند. سوپ مرغ سرخ شده متوسط 364 کالری، 34 گرم پروتئین، 13 گرم کربوهیدرات، 18 گرم چربی و 697 میلی گرم سدیم به دست می دهد.

مزایای بهداشتی سینه مرغ

یک پروتئین کم چرب عالی را می توان از سینه مرغ دریافت کرد، پروتئین نقش اساسی در بافت های بدن ایفا می کند و از مواد اولیه ساخت پوست، عضلات، هورمون ها و آنزیم ها است. کمبود پروتئین منجر به مشکلات سلامتی زیادی می شود و به مرور زمان تغییرات و مشکلات مختلفی در بدن ایجاد می کند.
مصرف ناکافی پروتئین از دلایل اصلی از دست رفتن حجم توده عضلانی بدن است. پروتئین به بدن  کمک می کند تا توده عضلانی را حفظ کند و همچنین اگر یک برنامه تمرینی سنگین دارید، به شما کمک می کند تا عضله سازی کنید. سینه مرغ به عنوان یک منبع سرشار پروتئین منبع خوبی از سلنیوم، فسفر، ویتامین B6 و نیاسین نیز می باشد.

انتخاب و پخت و پز صحیح سینه مرغ

خرید سینه مرغ بسته بندی شده از مراکز و فروشگاه های معتبر و شناخته شده ای که مطمئن هستید و ذبح بهداشتی و سالمی دارند؛ بهترین انتخاب است. دقت به تاریخ تولید مرغ بارنج از اهمیت بالایی برخوردار است، اگر بیش از 72 ساعت از تولید مرغ گذشته است، آن را خریداری نکنید.
مرغ باید در دمای داخلی 170 درجه فارنهایت پخته شود و مرغ استخوان دار باید به 180 درجه فارنهایت برسد. :  سالم ترین و ساده ترین روش طبخ سینه مرغ آب پزکردن آن است. برای آب پزکردن مرغ تنها به قابلمه، آب داغ ، نمک و ادویه جات نیاز داریم. برای دستیابی به نتیجه بهتر می توانیم سبزیجاتی چون هویج، ذرت، نخود سبز و ... را نیز به آن اضافه کنیم.
شست و شو، کباب کردن یا جوشیدن سینه به طور کلی بهترین روش های آماده سازی است. سرخ کردن یا پختن گوشت در کره یا روغن، چربی و کالری غذای شما را افزایش می دهد. علاوه بر این، افزودن طعم دهنده ها مانند سس کباب و روغن زیتون میزان کالری و چربی آن را بالا می برد.
اگر تمایل داشته باشید می توانید با استفاده از انواع دستور العمل های مختلف از سینه مرغ کم کالری بهره ببرید. به عنوان مثال، سینه مرغ پر شده با کربوهیدرات یک راه دلچسب برای لذت بردن از پروتئین است، این به شرطی است که شما رژیم کم کربوهیدرات را دنبال کنید. همچنین می توانید سینه مرغ را در  سالاد مورد علاقه خود، سوپ سالم و یا اضافه کردن سینه مرغ با سبزیجات برای وعده های غذایی سالم مصرف کنید.

نتیجه گیری

به یاد داشته باشید مصرف بیش از اندازه مواد غذایی موجب افزایش وزن می شود حتی اگر آن غذا سینه مرغ کم کالری باشد! شما می توانید با در پیش گرفتن یک استراتژی هوشمندانه و  با استفاده از مواد غذایی مختلف   در تمام وعده های غذایی و میان وعده های خود وزن ایده آل خود را حفظ کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید