روش ارسال

 • 1

 • روش ارسال

  روش‌های ارسال

   

  خریدی جدید را لمس کنید

   

  در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

   

   

   

  دیجی‌پروتئین با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح پیک اختصلصی در شهرهتهران   فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش می‌دهد.

   

  تهران:

  سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 ثبت شود در همان روز و در روزهای ، پنجشنبه وجمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، اولین روز کاری  تحویل داده میشود به دلیل اینکه تمامی گوشت های دیجی پروتئین از مجتمع صنعتی گوشت اردبیل (دشت سر سبز مغان )میباشد  سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند روز بعد تحویل داده می‌شوند. تمامی سفارش‌‌‌‌های در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند.

  البته شایان ذکر است دیجی پروتئین در حال حاضر  شهر تهران را در پوشش ارسال محصول قرار داده

   

  کرج:

  امکان تحویل سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنج‌شنبه تا ساعت 12 ظهر ثبت شوند، بعد 12 ساعت وجود دارد. همچنین، سفارش‌هایی که در روز جمعه یا پس از ساعت‌  12 ظهر ثبت شوند، 24 ساعت بعد تحویل داده می‌شوند. با عرض پوزش فعلا سرویس رایگان برای کرج نداریم 

پشتیبانی